strona wizytówka

hasło audyt strony www przeanalizujemy Twoją stronę - bezpłatny audyt - tekst w trzech kolorach
animacja pozycjonowanie stron 1,50

Tworzeniem i projektowaniem stron internetowych zajmujemy się kompleksowo. Nasza praca polega na analizie i penetracji rynku internetowego z punktu widzenia potrzeb biznesowych naszego Klienta. Jedną z najważniejszych kwestii w tym zakresie jest zdefiniowanie potencjalnych użytkowników projektowanej przez nas strony internetowej oraz określenie słów kluczowych i fraz potrzebnych do jej późniejszego pozycjonowania.


Na podstawie wniosków z zebranych materiałów i wykonanych analiz przygotowujemy raport wskazujący fundamentalne kwestie potrzebne do zaprojektowania, budowy i wykonania strony internetowej. Opracowane przez nas frazy i słowa kluczowe poparte odpowiednimi danymi statystycznymi są podstawowym elementem budowanej strony również pod kątem przyszłego pozycjonowania strony www w internecie czy ewentualnych kampanii reklamowych w google.


Bardzo ważnym elementem budowanej strony internetowej jest jej nawigacja, która przyczynia się poza oczywiście jej treścią czy zawartością do zwiększenia czytelności strony przez internautów. Ważne jest również to aby projektowanie strony internetowej było zgodne z obowiązującymi zasadami i regulacjami w tym zakresie.


Ostatnia faza etapu projektowania strony www dotyczy wyboru zakresu kolorystyki i opracowania szaty graficznej. Proces ten z uwagi na subiektywne postrzeganie przez każdego z nas koloru i kształtu kreowany jest przez właściciela strony internetowej.

szybki kontakt

(22) 243 13 00

zaufali nam:

kolorowe logotypy firm dla których acasta zrobiła, pozycjonowała lub modernizowała stronę www

projektowanie stron www