strona wizytówka

hasło audyt strony www przeanalizujemy Twoją stronę - bezpłatny audyt - tekst w trzech kolorach
animacja pozycjonowanie stron 1,50

Hosting stron www to pojęcie dotyczące zagadnień związanych z utrzymaniem serwerów i znajdujących się na nich domen oraz stron internetowych. Dla wielu naszych Klientów jest to skomplikowana i niejasna usługa mająca na celu przede wszystkim posiadanie firmowej strony internetowej i utrzymanie domeny, czy poczty elektronicznej.


W acasta hosting poza ww. informacjami oznacza przede wszystkim administrację stroną www i wszelkimi związanymi z tym faktem usługami internetowymi od modernizacji i ulepszania strony po pozycjonowanie i reklamę. Nasze podejście do spraw utrzymania zasobów internetowych polega na pełnej i kompleksowej obsłudze. W praktyce oznacza to outsourcing internetowy lub outsourcing usług internetowych mylony niekiedy z outsourcingiem informatycznym.


Outsourcing usług internetowych świadczony przez nas polega nie tylko na utrzymaniu domeny, serwerów czy poczty. Nasze usługi dotyczą przede wszystkim dbania o treści i zmiany jakie nasi Klienci chcą wprowadzać na swoich witrynach. Bardzo często są to pojedyncze potrzeby dotyczące zmiany treści, wstawienia zdjęcia czy poprawy jakości grafiki wymagające określonego działania, niejednokrotnie kilku osób.

Acasta poprzez sprawną administrację stroną internetową i pozostałe usługi związane z outsourcingiem internetowym ułatwia codzienne zmaganie się ze zmianą treści na stronie internetowej.


Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, modernizacją i sprawdzeniem poprawności istniejących witryn oraz projektowaniem stron www. Ponadto świadczymy usługi z zakresu obróbki graficznej, projektowania komputerowego czy tworzenia fotografii dla potrzeb choćby prezentacji towarów czy tworzenia folderów.

szybki kontakt

(22) 243 13 00

zaufali nam:

kolorowe logotypy firm dla których acasta zrobiła, pozycjonowała lub modernizowała stronę www

outsourcing internetowy