strona wizytówka

hasło audyt strony www przeanalizujemy Twoją stronę - bezpłatny audyt - tekst w trzech kolorach

Świadczymy internetowe usługi reklamowe nie tylko poprzez tworzenie czy zarządzanie kampanią reklamową adwords w google. Reklama w internecie nie musi się kojarzyć tylko z płatnymi linkami reklamowymi czy kosztownymi niejednokrotnie źle prowadzonymi kampaniami.


Stosujemy wiele nowatorskich rozwiązań - przykładowo tworzymy i projektujemy wyspecjalizowane reklamowe strony internetowe - dodatkowe witryny, będące nośnikiem reklamy dla głównej stron internetowej Klienta. Odpowiednikiem takiej formy reklamy w rzeczywistości (realnym świecie) są na przykład plakaty reklamowe lub billboard-y. Taka forma reklamy ma wiele zalet. Możemy w łatwy sposób aktualizować naszą kampanię reklamową poprzez system CMS (zarządzanie treścią na stronie internetowej), w sposób dowolny kreować hasła promocyjne i oczywiście nie istnieje tutaj ograniczenie miejsca i co najważniejsze czasu. Ponadto koszty dla produkcji i utrzymania takiej reklamy są bardzo niskie.


Przygotujemy i poprowadzimy Twoją kampanię reklamową w google. Stworzymy sieć stron tematycznych mających na celu skupienie uwagi internautów na Twoich produktach czy usługach. Opracujemy dla Ciebie kompleksową strategię marketingową i zapewnimy hosting usług internetowych w oparciu o świadczone przez nas usługi outsourcingu internetowego.

szybki kontakt

(22) 243 13 00

zaufali nam:

kolorowe logotypy firm dla których acasta zrobiła, pozycjonowała lub modernizowała stronę www

reklama w internecie